Waar Laura een ijsliefhebster is, ben ik dat ook. Zo at ze pas geleden nog een ijsje in Italië en schreven we eerder over ijs eten in Polen. Leuk en aardig allemaal, maar een ijsje vanaf een marmeren plaat… Heb je daar weleens van gehoord? Dat snaai je bij de Marble Slab Creamery.
De Marble Slab Creamery is een keten van ijstoko’s, waar je ook weer de heerlijkste ijsjes kunt laten maken. Je hebt keuze uit tig hoorntjes en kunt kiezen uit tientallen smaken en toppings. Ook heb je keuze uit allerlei ‘standaardcombinaties’, die vervolgens voor je in elkaar worden gekneed.




Dat alles gebeurt op een koude marmeren plaat, waarbij het ijs, toppings en eventuele extra’s lekker door elkaar worden gehusseld. Door de stenen plaat blijft het ijs koud en smelt het dus niet. Met behulp van verschillende hulpmiddelen werden onze ijsjes ‘gekneed’ en daarna is het betalen en genieten. Prijzig is het trouwens wel, maar prima voor zo’n unieke lekkernij.